TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, Balkan Voleybol Birliği Lideri olarak seçildi

BOTR

Aktif Üye
TVF Lideri Üstündağ, Balkan Voleybol Birliği Lideri seçildi. Genel konseyde, TVF Ulusal Gruplardan Sorumlu İdare Şurası Üyesi Bahar Mert ile Milletlerarası Münasebetler ve Tertip Müdürü ve bununla birlikte Balkan Voleybol Birliği Genel Sekreteri Nilüfer Başak Shimonsky de yer aldı.

TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ’ın başkanlığa seçilmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu söz eden CEV Lideri Boricic şunları söylemiş oldu:

“TVF Lideri Sayın Mehmet Akif Üstündağ uzun yıllardır Türk voleyboluna fazlaca başarılı bir biçimde hizmet ediyor. TVF Lideri Üstündağ Avrupa voleyboluna da paha katan en değerli isimlerden biri. Türk voleybolu, TVF Lideri Üstündağ idaresinde son senelerda başarılı tertiplere imza attı. Yeni vazifesinde de epeyce başarılı olacağına eminim. Başkanlığının voleybolumuz için güzel uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

TVF Lideri Üstündağ da yaptığı açıklamada, “Beni bu biçimde kıymetli bir nazaranve layık goren başta CEV Lideri Sayın Aleksandar Boricic olmak üzere tüm üye ülke federasyon temsilcilerine teşekkür ediyorum. Türk voleybolunu bu biçimde bir misyonda temsil edeceğim için de epey keyifli ve gururluyum” dedi.

İHA

Okumaya devam et...