Dünyanın en seksi atleti seçilmişti! Artık de o listeye girdi

BOTR

Aktif Üye
Alman atlet Alica Ѕchmidt, geçtiğimiz senelerda Busted Coverage mecmuası tarafınca dünyanın yaşayan en hoş ve en seksi bayan atlet seçilmişti.

3.3 MİLYON TAKİPÇİSİ VAR

Son olarak Borussia Dortmund’da fitness antrenörü olarak nazaranv yapan Alica Schmidt, kendisine yeni bir grup aradığını açıklamıştı. Daha evvel 10 binlerde takipçisi olan Ѕchmidt’in en seksi atlet seçilmesiyle birlikte takipçi sayısı 3.3 milyonu geçti.

Atletizmdeki başarısı ve hoşluğuyla dünya çapında üne kavuşan Schmidt’e sürpriz bir haber geldi.

’30 YAŞ ALTI DÜNYANIN EN BAŞARILI İNSANLARI’

Dünya çapında yayın yapan iktisat mecmuası Forbes, ‘Dünyanın en başarılı 30 yaş altı insanlarıı’ listesine Alica Schmidt’i de ekledi.

24 yaşındaki hoş atlet Forbes mecmuasının listeye kendisini de eklemesine Instagram’dan yanıt verdi.

‘BENİM İÇİN ÇOK ŞEY SÖZ EDİYOR’

3.3 milyon takipçili Instagram hesabından bir kıssa paylaşan Schmidt, ‘Bu benim için epey şey tabir ediyor’ açıklamasını düştü.

Forbes’un her yıl yayınladığı liste, 30 yaşın altındaki 30 kişinin o yıl elde ettiği başarıyı vurguluyor.

Forbest listeyle ilgili şu ifadeyi kullanıyor; ‘ ‘The 30 Under 30’ listesi, gençliğin optimistliğini, yaratıcılığını ve yüreğini kucaklamak için insanlara yıllık bir fırsat sunuyor.”

Sporculuğunun yanı sıra modellik de yapan Alica, birfazlaca reklamda uzunluk gösterirken, toplumsal medya işbirliklerinden önemli ölçüde gelir elde ediyor.

3.3 MİLYON TAKİPÇİSİ VAR

Son olarak Borussia Dortmund’da fitness antrenörü olarak bakılırsav yapan Alica Schmidt, kendisine yeni bir kadro aradığını açıklamıştı. Daha evvel 10 binlerde takipçisi olan Ѕchmidt’in en seksi atlet seçilmesiyle birlikte takipçi sayısı 3.3 milyonu geçti.

Atletizmdeki başarısı ve hoşluğuyla dünya çapında üne kavuşan Schmidt’e sürpriz bir haber geldi.

’30 YAŞ ALTI DÜNYANIN EN BAŞARILI İNSANLARI’

Dünya çapında yayın yapan iktisat mecmuası Forbes, ‘Dünyanın en başarılı 30 yaş altı insanlarıı’ listesine Alica Schmidt’i de ekledi.

24 yaşındaki hoş atlet Forbes mecmuasının listeye kendisini de eklemesine Instagram’dan karşılık verdi.

‘BENİM İÇİN ÇOK ŞEY SÖZ EDİYOR’

3.3 milyon takipçili Instagram hesabından bir öykü paylaşan Schmidt, ‘Bu benim için epey şey söz ediyor’ açıklamasını düştü.

Forbes’un her yıl yayınladığı liste, 30 yaşın altındaki 30 kişinin o yıl elde ettiği başarıyı vurguluyor.

Forbest listeyle ilgili şu ifadeyi kullanıyor; ‘ ‘The 30 Under 30’ listesi, gençliğin optimistliğini, yaratıcılığını ve hamasetini kucaklamak için insanlara yıllık bir fırsat sunuyor.”

Sporculuğunun yanı sıra modellik de yapan Alica, biroldukça reklamda uzunluk gösterirken, toplumsal medya işbirliklerinden önemli ölçüde gelir elde ediyor.

Okumaya devam et...