Elin Hilderbrand’ın hayranları Nantucket’ı ele geçirdi

dunyadan

Aktif Üye
Nantucket Book Partners’ın sahibi Wendy Hudson, müşterilerin son iki Bucket List hafta sonunda Hilderbrand’ın romanlarından yaklaşık 350 kopya satın aldığını söyledi. Yazara bir servet getirmeyen etkileyici bir meblağ.

Kayıt için, Hilderbrand hafta sonu yapılacaklar listesi hakkında “Bir kuruş bile ödeme almıyorum” dedi. “Bunu sadece a) Nantucket b) okuyucular için yapıyorum. Kitap satışlarını anlıyorum ama bu büyük bir kitap satışı olayı değil çünkü zaten herkes her şeyi okudu.”

Birçok Hilderbabes, gösterişin en önemli noktasının Cumartesi gecesi Hilderbrand’ın yapıtlarında yer alan bir pub olan The Chicken Box’ta düzenlenen dans partisi olduğunu söyledi. (Not: Tavuk satmazlar.) Yapılacaklar Listesi katılımcıları arasında Nantucket erkeklerinin özellikle “Cougar Weekend” için geldikleri biliniyordu; Gerçekten de, Hilderbrand da dahil olmak üzere, “Jessie’s Girl” e sallanan kadınlardan oluşan bir kalabalık, barda bir dizi erkek izleyici vardı.

Ama başka bir Hilderbabe türü daha vardı, dans pistinde kulaklarını yakmasına neden olan içe dönük çizginin onu aynı zamanda kitap kurdu yapan şey olduğunu bilen biri. İlk mekiği kasabaya geri götürdü ve yapılacaklar listesi deneyiminin en önemli özelliği, Nantucket Bookworks ile Mitchell’s Book Corner arasında sadece üç blok arayla gece geç saatlerde yaptığı yürüyüştü. Sokaklar karanlıktı ve kaldırım taşları tehlikeliydi ama her iki vitrinde de hafta sonunun gerçek yıldızları, Hilderbrand’ın romanları vardı.

Seni orada görmek – böyle sürü 13 Haziran’da “The Five Star Weekend” ve ardından 2024 yılında “Swan Song” çıktıktan sonra Hilderbrand’ın ne yapacağını merak etmemek imkansızdı.

İlk olarak 16 yaşındaki kızıyla birlikte yatılı okulda geçecek iki roman yazmayı planlıyor.

Ardından, “1989” ve “İtibar” arasındaki Taylor Swift gibi Hilderbrand, bir süre düşük profilli kalmayı planlıyor. “Turne yapmadığım, yazmadığım bir yılı gerçekten çok isterim” dedi. “Sadece bir yıl.”

Hilderbabes’in kitapları var – ve birbirlerine.