Hentbola yeni sponsor

BOTR

Aktif Üye
İstanbul’da bir otelde gerçekleşen lansmana Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç, THF idare şurası üyeleri, Molten Genel Müdürü Aksel Kazan ve basın mensupları katıldı.

KILIÇ: HENTBOLU İSTEK ETTİĞİMİZ DÜZEYLERE UÇURACAĞIZ

THF Lideri Uğur Kılıç açıklamasında, “Hedeflerimiz büyük ve bu gayelere de dünya devi markalarla devam etmek istiyoruz. Molten de dünyanın en önde gelen firmalarından biri. Biz de bu işbirliğini sağlayabildiğimiz için epey memnunuz. Bu ekonomik zorluklarda Nadir Spor ailesiyle birlikte bu beraberliği ve bu dayanağı hiç bir vakit unutmayacağız. Ben birinci günden beri birebir şeyi söylüyorum; artık hentbol sokağa inecek. Dilek ettiğimiz düzeylere uçuracağız. Bunu kıymetli markalarla sağlayabiliriz. Bu kaynaklarını da kulüplerimize aktarmak istiyoruz. Ayrıyeten ulusal grubumuzun olimpiyat seyahatine çıkmasını istiyoruz. Güçlenerek ve daha epeyce var olarak hentbol gelmeye devam ediyor. Hentbol kendini göstermeye devam ediyor, sizler de izlemeye devam edin lütfen” diye konuştu.

Lider Kılıç muahede ile ilgili bilgilerin sorulmasına üzerine ise “Tüm ulusal liglerimiz resmi maç topu olacak. Biz en üst düzey, en üst teknoloji toplarla maçlarımızı oynatacağız. 2+1 yıllık bir mutabakat. Biz de kendi idare vaktimizin dışına taşmayacak mutabakatlar imzalıyoruz. Biroldukça imkan sağlanacak. Kulüplerimize, ulusal ekibe top dayanağı sağlayacağız. Ben bu biçimde dünya devi bir markayla hentbolun anılacağı için ivmelenerek hentbolun büyüyeceğine inanıyorum” dedi.

KAZAN: PAHALI BİR İŞBİRLİĞİNE İMZA ATIYORUZ

Molten Genel Müdürü Aksel Kazan ise açıklamasında, “Bugün bizim için epeyce manalı ve özel bir gün. Kıymetli bir işbirliğine Türkiye Hentbol Federasyonu ile imza atıyoruz. Hentbol Federasyonu, Türkiye’nin esaslı kurumlarından ve bugüne kadar on binlerce atlet yetiştirmiş, tarihi muvaffakiyetler dolu. Bu yıl sayın liderin seçilmesiyle bir arada yeni bir yapılanma içerisindeler, amaçlar de yüksek. Sayın lidere ve idare heyetine takviyelerinden dolayı teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

Merasimin akabinde lider Kılıç, Kazan’a A Ulusal Ekip forması ikram ederek objektiflere poz verdiler.

Kaan ÜLKER – Ali DANAŞ / İSTANBUL, (DHA)

Okumaya devam et...